O nás

Jak se lidově říká, začít se musí od podlahy. Ta totiž představuje významný prvek vašeho domova a příjemně může působit nejen svou praktickou hodnotou, ale i tou vizuální. Vyplatí se ji zkrátka udělat dobře, precizně a zároveň tak, aby na ní byl příjemný pohled. Pokud se obrátíte právě na nás, můžeme vám pomoci jak s tím, tak s dalšími stavebními pracemi, které mohou zásadně zpříjemnit prostředí, ve kterém žijete. Rádi vám budeme nápomocní, a to samozřejmě i přesto, že se cítíte být v řešení praktických záležitostí úplnými laiky a s výběrem jednotlivých komponentů si pro jejich neznalost nejste úplně jistí. Jste-li ze znojemských Pravic a okolí, neváhejte se obrátit právě na nás.

Druhů podlah existuje pochopitelně nepřeberná řada a má firma by si měla poradit se všemi typy, ať už jde o klasické, dekorativní (vhodné do obytných místností), průmyslové (výhoda možnosti vysoké zátěže – tj. kuchyně, koupelny, venkovní prostory) anebo jakkoliv specifické, jako například 3D podlahy. Výchozím materiálem je nejčastěji polyuretová, epoxidová anebo cementová varianta štěrku.

Mimo toto konkrétní zaměření dále nabízíme velkou škálu stavebních prácí a zhotovení fasád. Nejčastěji za pomoci cementového štěrku tak zhotovíme kromě podlah i stěny (nábytkové i strukturované), schody, krby, pilíře a další věci. Vzhledem k nemalému počtu referencí ohledně kvality námi vykonaných služeb včetně vizuální dokumentace na sociálních sítích se můžete přesvědčit o tom, že s kvalitou se pravděpodobně neminete.

Ozvěte se a dohodněte se s námi ještě dnes a pomůžeme vám vytvořit a přizpůsobit si domácnost tak, jak jste o ní snili. My se budeme těšit, až budeme moci představy co nejlépe a nejrychleji realizovat v termínu, který společně závazně navrhneme. Můžete nás zařadit do výběrového řízení stavební firmy anebo se ozvat prostřednictvím e-mailu, telefonu či prostého osobního setkání. Těšíme se na vás.