Dekorativní podlahy

Dekorativní podlahy jsou, jak již plyne z jejich pojmenování, určené k dekoraci Vyplatí se proto věnovat pozornost i jejich vizuálnímu aspektu. Můžete si vybrat z libovolných barev, které budeme konzultovat předem, při výběru vám může být nápomocná i naše facebooková stránka, na které naleznete řadu fotografií mapujících naší práci. Níže naleznete několik výhod, kterými disponuje epoxidová varianta dekorativní podlahy a podrobný postup při realizaci.

Epoxidové podlahy ze vedle ostatních typů vyznačují tím, že jejich zhotovení je nejméně náročné jak časově, tak finančně. Narozdíl od ostatních typů podlah tenkého systému (polyakratické, monolitické) se dekorativní navíc vyznačují větší houževnatostí: déle vydrží a v delším časovém horizontu mají o poznání menší sklony k popraskání, díky čemuž není jejich údržba nijak náročná. Ve srovnání s širšími materiály je tento, co se týče váhy, zpravidla lehčí. Oproti klasickým pryskyřicím mají epoxidové daleko rychlejší dobu, za kterou ztvrdnou. Vzhledem k této výhodě může být například realizace většího a komplexnějšího plánu dokončená o něco dříve. Pokud se tedy například má podlaha ještě dále upravovat, možnost k tomu je v tomto případě hned druhý den.

Dalšími výhody, které se na epoxidové podlahy vztahují, jsou: odolnost proti nárazu předmětů, odolnost proti odírání a poradí si i s chemikáliemi. Barvy epoxidových podlah zůstávají syté a jejich neporézní povrch zamezuje šíření nežádoucích bakterií a plísní.

Pokud se rozhodnete zrovna pro zhotovení dekorativní podlahy, je nutné nejprve prostřednictvím telefonu kontaktovat naše zaměstnance. Ti s vámi projdou všechny potřebné body, bez kterých se realizace neobejde.

Místnost či objekt určený k umístění podlahy se musí nejprve zaměřit. V návaznosti na to se vypracovává grafický návrh, který je potřeba schválit. Dále je na vás, abyste vybrali odstíny barev, které vám vyhovují – vybírá se z klasického vzorníku RAL, tedy vzorníku s celosvětovým univerzálním standardem. Po dokončení návrhu probíhá již samotná realizace a dílo, které je dokončené je předáno vám, tedy klientovi.

Podlahy Jižní Morava

Pravice, Pravice 20

PSČ 67178
+420 732 915 422
podlahysterky@seznam.cz